Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı Şampiyonluğunu Kutladı

Manisa Ticaret Borsası Lideri Sadık Özkasap ve iş adamı Hüseyin Şenay, geçtiğimiz hafta Çanakkale’de düzenlenen 2. Lig yükselme maçlarını kazanarak TVF Kadınlar 2. Ligine yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı’nı akşam yemeğinde ağırladı. Özkasap ve Şenay, tüm altyapı ekibiyle elde edilen bu başarıdan dolayı Manisa BBSK yönetimini, teknik heyetini ve personelini tebrik etti.

Manisa Ticaret Borsası Lideri Sadık Özkasap ve iş adamı Hüseyin Şenay, TVF 2. Lig’e şampiyon olarak yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un voleybol takımını Şenaylar Petrol’de düzenlenen yemekte ağırladı. Yemeğe Manisa BBSK Kulübü Başkanı Bora Çaylan, Voleybol Şube Müdürü Metin Memiş, yönetim kurulu üyeleri Ali Caner Vatansever, Engin Altun ve Ersoy Arslan da katıldı. Tekirdağ’da yapılan ilk etap maçlarını kayıpsız atlatan ve ardından Çanakkale’de düzenlenen 2. Lig Terfi Müsabakalarında her iki grubu da yenerek şampiyon olan Özkasap ve Şenay, Manisa’da mutluluk yarattı, 2. Lig’e yükselen grubunu tebrik etti. .

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa BBSK yönetimi ile işbirliği içinde kente çok değerli başarılar kazandırıldığını belirterek, Özkasap ve Şenay’a önümüzdeki dönemde başarılar diledi. – MANİSA

kilimliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu